JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ana thotë se ka buzët më të veçanta, Andi ‘i ri’ nis të imagjinojë ‘shijen’
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 19/01/2021 16:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ana Kauri është një nga vajzat e cila ndezi shumë debate pas hyrjes së saj në “Për’Puthen”, teksa kujtojmë se pas disa ditësh qëndrim në program në trupin e saj u pa një ndryshim rrënjësor. Ana u shfaq me diçka ndryshe në pamjen e saj, ku menjëherë ranë në sy buzët që kishim më shumë volum. Ky operacion u kundërshtua fort nga publiku, teksa shumë nga ndjekësit e kanë bërë edhe meme. Mirëpo si duket, vajzës i pëlqen kjo ndërhyrje, ndërsa në takimin me Andin e ka provokuar lidhur me buzët. Aji pyeti Andin nëse i pëlqejnë buzët e saj, teksa djali nuk nguroi edhe të imagjinonte shijen e buzëve të saj.

Biseda mes Anës dhe Andit:

Ana: A të pëlqejnë buzët e mia?

Andi: Të mira po duken, por edhe për t’u shiju me kalimin e kohës.

Ana: Se mos mendo se i kam të njëjta me të gjitha të tjerat.

Ana: Pika jote më e fortë?

Andi: Besnikërinë.

Ana: Po më lë shumë hije dyshimi se si mund të jetë një njeri kaq i mirë.

Kujtojmë se pas operacionit, Ana e pranoi edhe vetë për ndryshimin që kishte bërë, por citoi se nuk është aty ku duhet. Ajo tha se nuk donte që buza të ishte kaq e fryrë, pro ky rezultat erdhi si rezultat i faktit se buza e saj ishte shumë e ndjeshme, por që është ende të ënjtura dhe se do të ulen.