JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
”Ndërtuesi i pallatit të Linda Ramës” gostitet me 560 milionë lekë tender në Durrës
Të zgjedhura
Si vidhet populli/ Dy muaj më parë prishën Ministrinë e Drejtësisë, tani bëjnë tender 150 milionë  për ta rindërtuar
Të zgjedhura
Agron Papuli garon me veten dhe fiton tender për ambulanca në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve
Të zgjedhura
“Vallëzon” leku në Portin e Durrësit, 412 milionë për rikonstruksion të Drejtorisë së Përgjithshme Detare
Të zgjedhura
Benet Beci “fluturon me presh në të pasme”, harxhon 170 milionë për imazh dhe evente në KESH
Të zgjedhura
Lali Zdromsi harron pemët dhe “mbjell” lekë, shpall fituese firmën që ofroi 95 milion më shumë
Të zgjedhura
Ergys Verdho-s së ARRSH-së, “i fluturon tepeleku”, shpall fituese të tenderit firmën që ofroi gjysmë miliardi më shumë
Të zgjedhura
“Dashuria” e Dritan Agollit me Shkëlqim Fushën nuk njeh limit, 8 miliard lekë për shëtitoren e Vlorës
Të zgjedhura
Pas miliardave për Parkun Rinia, Erion Veliaj “i jep bakshish” pronarit të AGI KONS dhe 54 milionë për printim faturash
Të zgjedhura
Ermal Beqiri që rrëzoi videon Meta-Prifti “gostitet” me 1 miliardë të tjera nga Mirlinda e AKSHI-t
Të zgjedhura
Skandali/ Morgu i shtetit nuk ka doreza për të vdekurit, merr me qira fuoristrada me zero KM nga Agron Papuli
Të zgjedhura
“E kriposura” Ministria e Shëndetësisë! Rrëqethuni nga Miliardat që kanë marrë Oligarkët me kompanitë e tyre
Të zgjedhura
Si vidhet me tenderat e rrugëve/ Skandali i “ALBA-STAR” me asfaltin në 4 Rrugët e Shijakut
Të zgjedhura
SPAKU-n e ka zënë “damllaja”/ E arrestuara për mashtrim fiton 3,2 miliardë lekë tender për ushqim në Spitalin Psikiatrik të Elbasanit
Të zgjedhura
Pazari i ndyrë PS-PD/ Erion Veliaj i jep 234 milionë Sekretarit Organizativ të PD-së, Sahit Dollapi
Të zgjedhura
Tomi Frashëri i AKEP-it “e mbyt” përsëri, 57 milionë për mirëmbajtje firmës që garoi e vetme
Të zgjedhura
Ambulancat e reja rrinë kot në parkim/ Rama “shpërblen” Dulakun me 2,3 miliardë për 36 copë të tjera
Të zgjedhura
“Shpërthen” Mazniku, 46 milionë për blerje gomash firmës së përjashtuar nga prokurimet
Të zgjedhura
Tender i dyshimtë për pastrimin e QSUT, e akuzuara për mashtrim financiar fiton 200 milionë lekë
Të zgjedhura
Nuk ngopet “FUSHA”, pas miliardave të rrugëve, merr dhe 382 milionë pa garë nga Universiteti i Tiranës
Të zgjedhura
Kushëriri i Paulin Sterkaj merr 2,1 milionë euro tender nga Bledi Çuçi
Të zgjedhura
“4-AM”, firma “maskë” e Bashkim Ulaj-t merr 6,2 milion euro nga Autoriteti Rrugor Shqiptar
Të zgjedhura
Pas skandalit të Unazës së Re, Bashkim Ulaj “gllabëron” 5,1 milion euro nga Afrim Qëndro i Bashkisë Vlorë

Të fundit