JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sapo doli nga supermarketi i së motrës, qëllohet për vdekje biznesmeni në Himarë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17/10/2020 12:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtunë në Himarë, ku eshtë qëlluar për vdekje një ndërtues dhe është plagosur motra e tij. Viktimë ka mbetur Niko Goro, 51-vjeç. Ky i fundit ka qenë te supermarketi në pronësi të motrës e tij, ku edhe kjo e fundit ka marrë plagë.

Viktima sapo ka dalë nga supermarketi dhe katër persona me një furgon, i kanë bërë pritë.