JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sërish tërmet, lëkundet Fieri
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 27/09/2020 17:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është regjistruar një tjetër tërmet rreth orës 16:43 në qarkun e Fierit. Tërmeti ishte 3 ballë i shkallës rihter dhe thellësi 6.2km.