JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sërish aksident në kryeqytet, automjeti përplas këmbësorin  
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 27/09/2020 11:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një tjetër aksident raportohet rreth orës 11 e 30 në Tiranë, në lagjen “21-dhjetori”. E.C ka përplasur me automjet këmbësorin me iniciale I.M. 70-vjeçari i plagosur u dërgua në spital nën kujdesin e mjekëve. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.