JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Kapje për flokësh dhe të bërtitura, sherr mes gjimnazisteve në Fier
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 20/01/2021 0:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sherret mes vajzave të mitura për arsye nga më banalet janë shtuar shumë kohët e fundit. Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur një video ku dy vajza gjimnaziste në qytetin e Fierit për arsye që ende nuk dihen. Vajzat po niseshin për shkollë kur kanë filluar të zihen me njëra-tjetrën dhe një i moshuar që kalon rrugës përpiqet që ti ndajë. Në video shihet se vajzat kapen për flokësh dhe njëra edhe qan. Ndërkohë kujtojmë se kohët e fundit në vend raste të tilla kanë qenë të shpeshta , ndërsa arsyet lidhen kryesisht me të dashurit.