JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I shoqi i përdhunoi dy vjet rresht vajzën 12-vjeçare, nëna e të miturës: Si kapje dy brinjë të fëmijës?!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 19/01/2021 14:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë u zbulua pak ditë më parë në Ksamil, ku një 40-vjeçar i quajtur Elidon Xhaferri, ka abuzuar seksualisht për dy vite me radhë me vajzën e bashkëshortes së tij. Ka qenë vetë vajza 12-vjeçare e cila më datë 4 janar e denoncoi në polici njerkun, i cili edhe atë ditë kishte tentuar ta ‘prekte’. Në lidhje me ngjarjen ka four edhe e shoqja Elentina Xhaferri, e cila dha disa incizime ku tregon bisendën me bashkëshortin e saj Elidon Xhaferri. Ky i fundit ka pranuar gjithçka ndërsa në një moment është justifikuar duke i thënë të shoqes se vajzën e kishte ngatërruar me atë, ndaj dhe kishte ndodhur abuzimi.

Biseda mes tyre:

Elentina: Bëre ç’bëre për dy vjet, një ditë nuk e kupove se nuk isha unë, ishte Sonila? Më thuaj, një ditë nuk e kuptove se ishte vajza?

Elidoni: Të lutem, më dhemb shpirti

Elentina: Si të dhemb shpirti? Dy vjet rresht, vije e kapje vajzën.

Elidoni: Faleminderit për të gjitha.

Elentina: Si faleminderit për të gjitha? Si kapje dy brinjë të fëmijës, vetëm kaq dua të di.

Elidoni: Çfarë po bën?

Elentina: Asgjë nuk po të bëj, vetëm fol.

Elidoni: Nesër do të iki.

Elentina: Merr rrobat, merr lekët, mua dua të më lësh të qetë. Nuk toleroj më. E pranove. Dil nga jeta ime. E pranove, e pranoi. Nuk e besoja, prita prita. Të thashë a ke ndonjë gjë për të thënë. Nuk e di si e bëre e çfarë ndjeve.

Elidon Xhaferri