JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Mariah Carey rrëfen mes lotësh: Motra ime e madhe donte të më nxirrte prostitutë kur isha 12 vjeç
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 27/09/2020 15:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është këngëtarja, producentja dhe aktorja shumë e dashur për publikun. E njohur për vokalitetin e saj, për stilin dhe për “rininë e përjetshme”, ajo ka rrëfyer një histori të tmerrshme që i ka ndodhur kur ishte vetëm 12-vjeçe. Mariah Carey ka treguar se si motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shesë atë dhe e ka droguar. Artistja gjithashtu është shprehur se nuk është rritur së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, pasi këta të fundit kanë kërkuar të bëhen të pasur falë këngëtares. Mariah tregoi se gjithashtu vëllai i saj ishte jashtëzakonisht i dhunshëm, ndërsa motra e saj ishte traumatizuar. Edhe sot e kësaj dite ajo i quan ata ish-vëlla dhe ish-motër.

Ajo rrëfen:

Kur isha 12 vjeç, motra ime më e madhe më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë, dhe ka tentuar të më shiste si prostitutë. Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë dhe kanë dashur të bëhen të pasur në krahun tim.

Burimi: Rollingout| Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA