JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident në Tiranë, automjeti përplas 10 vjeçaren
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 27/09/2020 11:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme, në orën 10:54, në Tiranë në bulevardin "Gjergj Fishta". Një automjet ka përplasur një 10-vjeçare. 10-vjeçarja momentalisht ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton situatën.